رستگاري

قولوا لا اله الا الله تفلحوا : رستگاري

جنایات آمریکا

جنایات آمریکا در جهان

درصورت باز نشدن تصاویر روی تصاویر کلیک کنید

آمریکا که خود را مهد تمدن می داند جنایات هولاناکی در اکثر نقاط جهان انجام داده است از ویتنام گرفته تا عراق وافغانستان ایران وشمال آفریقا آمریکای جنوبی وژاپن که منجر به بمباران اتمی نمود.اینهمه مدرک برای هر انسان منصف وعاقلی بس است که نشان دهد همه شعارهای  این جنایتکار فریبی بیش نیست کجایند مدافعان حقوق بشر کجایند انسانهای آزاده چشم خود را براین واقعیتها بسته اید یا خودر ا به نفهمی ونادانی زده اید اما این را بدانید مردم دنیا آگاه شده اند همین وسایل ارتباطی باعث سرنگونی ورسوائی شمانزدمردم جهان شده است

جنایات آمریکا درویتنام

تصاویر تکاندهنده ای از برخورد سربازان امریکایی با زندانیان در ابوغریب بدون سانسور

 

تصاویر تکاندهنده ای از برخورد سربازان امریکایی با زندانیان در ابوغریب

کشتار شهروندان افغان و عکس گرفتن با اجسادشان/عکس18+

روز دوشنبه وب‌سایت آلمانی «اشپیگل» سه تصویر از «تیم کشتار» در افغانستان منتشر کرد.


به گزارش خبرآنلاین به نقل از وب‌سایت «اشپیگل» در توضیح این تصاویر آمده است:

این تصاویر مشمئزکننده هستند. گروهی از سربازان بی‌شرافت ارتش آمریکا در افغانستان شهروندان بی‌گناه را کشته و با اجساد آن‌ها عکس می‌گرفتند. روز دوشنبه، «اشپیگل» بعضی از این تصاویر را منتشر نمود. در واکنش به این موضوع، ارتش آمریکا بی‌درنگ عذرخواهی کرد.صفحۀ اصلی وب‌سایت اشپیگل

این عکس جسد فرزند یک کشاورز افغان را نشان می‌دهد که در 15 ژانویه 2010 به قتل رسیده است. یک عضو «تیم کشتار» برای عکس یادگاری با جسد او ژست گرفته است. اشپیگل تنها سه تصویر از انبوه تصاویر و ویدئوهایی را که در اختیار دارد منتشر کرد. دادگاه نظامی درپی سربازانی است که در این کشتار شرکت کرده‌اند.

افشاگری اشپیگل در مورد جنابت سربازان آمریکایی

در تصویر زیر، سرباز دیگری با اجساد ژست گرفته است.

تصویر این دو جسد به هم بسته شده توسط «تیم کشتار» گرفته شده است.

 

تصاویر تکاندهنده ای از برخورد سربازان امریکایی با زندانیان در ابوغریب بدون سانسور

تصاویر هولناک از جنایات آمریکا در عراق و

افغانستان

تصاوير جنايات آمريكا در بمباران اتمي هيروشيما و ناكازاكي

اشتغالزایی برای نوجوانان افغانی به سبک آمریکایی

نیروهای امریکایی مستقر در افغانستان نه تنها با حملات‌گاه و بی‌گاه مردم بیگناه افغانستان را هدف قرار می‌دهند بلکه در اقدامی جنایتکارانه کودکان و نوجوانان افغانی را برای کشف مهمات، خمپاره‌ها و دیگر ادوات جنگی به کار می‌گیرند و در ازای این کار به اصطلاح به آن‌ها دستمزد می‌دهند.

 

تصاویر هولناک از جنایات آمریکا در عراق و افغانستان

پدیده «کودکان هیولایی»، پدیده ای است که با حمله های نظامی آمریکا و متحدانش به کشورهایی مانند عراق و افغانستان موضوعیت پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس،«کودکان هیولایی» همان کودکانی هستند که بواسطه استفاده از اورانیوم ضعیف شده‌ توسط آمریکا و اثرات آن بر والدین آنها بصورت ناقص به دنیا می آیند که بخاطر شمایل آنها به این نام خطاب می شوند.

تثبیت اورانیوم رقیق شده روی جنین زن باردار رشد آنرا دچار اختلال می کند و موجب تولد نوزادانی معلول مادرزادی می شود که هرگز دیده نشده است و یا بسیار نادر بوده است. به این ترتیب بسیاری از این اطفال بدون سر و بدون عضو به دنیا می آیند. وقتی یک زن عراقی بچه ای به دنیا می آورد، اولین سؤال او این نیست که دختر است یا پسر بلکه می پرسد آیا کودک من معمولی است یا …

 

با توجه به آنکه عمر اورانیوم به کار رفته در تسلیحات آمریکایی‌ها ۴٫۵ میلیارد سال است، آن‌ها مطمئن بودند که افغان‌ها تا نسل‌ها از نقص‌های مادرزادی و سرطان رنج خواهند برد.

 عکس   تصاوير هولناك از «كودكان هيولايي»
 عکس   تصاوير هولناك از «كودكان هيولايي»

گوشه ای از جنایات حولناک ارتش آمریکا در جهان

 

سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریكایی


روز یكشنبه ، 12 تیرماه 1376 مطابق با 3 ژوئیه 1988 ، هواپیمای ایرباس جمهوری اسلامی ایران با 275 مسافر و 16 ، خدمه فرودگاه بندرعباس را به مقصد دوبی ترك گفت. سطح پرواز این هواپیما 14000 پا تعیین شده بود. در ساعت 10:15 دقیقه محلی و 06:45 دقیقه گرینویچ شروع به اوج گیری نمود و در ساعت 10:24 به وقت محلی، سطح پروازی 12000 پا را گزارش نمود و از آن لحظه به بعد دیگر تماسی از طرف خلبان گرفته نشد. در واقع از این لحظه به بعد هواپیما مورد اصابت 2 فروند موشك سطح به هوای ناو وینسنس آمریكا قرار گرفته و در نزدیكی جزیره ایرانی " هنگام" منفجر و سقوط كرده بود. در این فاجعه ،  تمامی سرنشینان هواپیما به شهادت رسیدند كه 66 كودك زیر12 سال، 52 زن و 46 تن تبعه كشورهای یوگسلاوی، كویت، افغانستان، هندوستان، پاكستان، ایتالیا، شارجه و دوبی از جمله وابسته نظامی پاكستان در ایران و خانواده اش در میان كشته شدگان بودند

 

 
 
واشنگتن پست افشا کرد:

یک روزنامه غربی در گزارشی ضمن اشاره به آخرین جنایات نظامیان آمریکا علیه غیرنظامیان افغان نوشت: قطعه قطعه کردن اندام، عکاسی از اجساد و جمع آوری جمجمه و استخوانهای غیرنظامیان افغانی سرگرمی مورد علاقه سربازان آمریکایی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، واشنگتن پست امروز یکشنبه در گزارشی افشا کرد که گروهی از نظامیان آمریکایی برای سرگرمی بعد از کشتن غیرنظامیان افغان، اندام آنها را قطعه قطعه می کنند، از اجساد آنها عکس می گیرند و به جمع آوری جمجمه و استخوانهای کشته شدگان می پردازند.

این روزنامه آمریکایی در ادامه می نویسد: داستان کشتار غیرنظامیان زمانی آغاز شد که زمستان گذشته یک افغانی به یک سرباز آمریکایی نزدیک شد و این نظامی با فریب دیگران و پرتاب نارنجک به سوی زمین اعلام کرد که مورد تهاجم طالبان قرار گرفته و سربازان مرد افغانی را به گلوله بستند.

در همین حال پدر یکی از نظامیان آمریکایی می گوید: پس از آنکه پسرم داستان اولین کشتارش را به من توضیح می داد، بارها سعی کردم که به ارتش آمریکا در این باره هشدار دهم تا جلوی چنین جنایاتی گرفته شود.

 

همچنین اسناد منتشر شده از سوی ارتش آمریکا نشان می دهد که 12 نظامی این کشور غیرنظامیان افغانی را برای سرگرمی خود کشته، جنازه آنها را قطعه قطعه می کردند و انگشتان آنها را به عنوان یادگاری نزد خود نگاه می داشته و از قربانیان عکس می گرفتند.

بر اساس اسناد منتشر شده ارتش آمریکا، پنج آمریکایی به قتل غیرنظامیان افغانی و هفت فرد دیگر متهم به مشارکت در مخفی کاری قتل های صورت گرفته متهم هستند. تمام این نظامیان در سالهای 2009 و 2010 در نزدیکی قندهار در جنوب افغانستان عملیات نظامی انجام می دادند.

افشای جنایات نظامیان آمریکایی در افغانستان سبب برافروخته شدن خشم و انزجار افغانی ها از نیروهای ناتو شده و این گزارش در حالی منتشر می شود که وب سایت ویکی لیکز چندی پیش حقایقی را درباره جنگ افغانستان فاش کرد که بزرگترین نشت اطلاعاتی تاریخ ارتش آمریکا نام گرفت.

در این اسناد، گزارشهای روزانه جنگ افغانستان 92 هزار و 201 مورد، گزارش داخلی درباره عملیاتهای ارتش آمریکا در افغانستان از ژانویه 2004 تا دسامبر 2009، همچنین تهدیدهای گزارش شده از سوی منابع اطلاعاتی، برنامه های نیروهای ائتلاف، توضیحی از حملات دشمنان و بمبهای جاده ای، گزارشهای مربوط به دیدار با مقامات و سیاستمداران محلی که اغلب آنها محرمانه بوده اند وجود داشت.

افشای اسناد جنایات آمریکا در افغانستان
پایگاه اینترنتی ویکی لیکز (WIKI LEAKS) روز یکشنبه در اقدامی بی‌سابقه بیش از 91 هزار سند، درباره جزئیات عملیات نظامی امریکا ‌‌در افغانستان را منتشر کرد که ‌‌این اقدام مقامات امریکایی را به تکاپو واداشت.
به گزارش گرداب به نقل از جوان، ‌‌ویکی لیکز که یک سازمان بین‌المللی مستقر در سوئد است، از سال 2007 از طریق یک پایگاه اینترنتی، فعالیت‌های خود را علنی کرده است و برخی اوقات، اسنادطبقه‌بندی شده دولت‌ها را منتشر می‌کند.
 
 ‌‌این پایگاه اینترنتی، روز یکشنبه در اقدامی بی‌سابقه بیش از 91 هزار سند از جزئیات گزارش‌های پنتاگون و برخی دیگر از نهادهای اطلاعاتی امریکا ‌‌در جنگ افغانستان طی سال‌های 2004 تا 2009 را منتشر کرد که واکنش های زیادی به دنبال داشت.
 ‌
اسناد منتشر شده چند محور اصلی و مهم دارد که باعث شده تاکنون مقام‌های امریکایی، ‌‌دولت پاکستان، افغانستان و لهستان به آن واکنش نشان دهند. احتمالاً برخی دولت‌های دیگر نیز، به محتوای آن واکنش نشان خواهند داد. ‌

طالبان موشک‌های حرارتی دارد
اسنادی که توسط پایگاه ویکی‌لیکز منتشر شده، ‌‌تأیید می‌کند که طالبان موشک‌های حرارتی در اختیار داشته و به وسیله آنها بالگردهای امریکایی را ساقط می‌کند.
این در حالی است که مقام‌های امریکایی تاکنون از دستیابی طالبان به این توانایی امتناع کرده‌اند.
 
 ‌‌به عنوان نمونه در ماه مه 2007، یک بالگرد شنوک امریکایی ‌در اثر شلیک یک موشک در هلمند افغانستان سقوط کرد و همه سرنشینان امریکایی آن کشته شدند.
 ‌‌امریکایی‌ها آن موقع ادعا کردند که این حادثه در اثر شلیک تصادفی اتفاق افتاده است، ولی اسناد منتشر شده توسط ویکی لیکز نشان می‌دهد که طالبان با استفاده از موشک‌های حرارتی این اقدام را انجام داده است. ‌

این سند می‌گوید: ‌بر اساس اطلاعات مربوط به نحوه پرتاب، ‌‌میزان پرتاب و میزان قدرت جسم‌ پرتاب شده، ‌‌این موشک از آر.‌پی.‌‌جی بزرگ‌تر بوده و احتمالاً یک موشک زمین به هواست. ‌

دستگاه اطلاعاتی پاکستان (iSi) ‌به طالبان کمک می‌‌کند
بخشی از اسناد منتشر شده نشان می‌دهد که iSi پاکستان، ‌‌طالبان را علیه هند تسلیح می‌کرده است و البته هندی‌ها نیز از این موضوع مطلع بوده‌اند.

به طور مثال یکی از این اسناد نشان می‌دهد که دستگاه اطلاعاتی پاکستان  15 هزار دلار برای کشتن برخی مقاطعه‌کاران هندی در افغانستان پول داده است. ‌

یک سند دیگر نیز فاش می‌‌کند که ژنرال اشفق کیانی، فرمانده ارتش پاکستان، دستور حمله به سفارت هند و افغانستان را صادر کرده بود. ‌
 
جنایات جنگی در افغانستان
یکی از مناقشه‌برانگیزترین مسائلی که احتمالاً دولت امریکا ‌‌را با چالش مواجه خواهد کرد، ‌‌این است که برخی از 91 هزار سند منتشر شده، نشان می‌دهد سربازان امریکایی در افغانستان مرتکب جنایت جنگی شده‌اند، ولی ارتش امریکا ‌‌این موضوع را مخفی نگه داشته است.
 
"‌‌جولیان اسنج"، مؤسس ویکی‌لیکز گفته است که جنایات جنگی در افغانستان در اسناد منتشر شده پوشیده نگه داشته شده است. ‌‌
 
اسنج گفته است، هزاران سند وجود دارند که نشان دهنده جنایات جنگی است و دولت امریکا ‌‌به جای انتقاد از او باید برای تحت تعقیب قراردادن سربازان خود استفاده کند.
 
‌‌براساس گزارش گاردین، ‌‌اسناد ویکی لیکز در 144 مورد، نشان دهنده حمله به غیر نظامیان افغانستان است. ‌‌
 
در یک مورد در سال 2007 سربازان امریکا ‌‌فقط به این دلیل که به آنها شلیک شده 19 غیر نظامی غیر مسلح را در شهر جلال‌آباد کشته و 50 نفر را زخمی کرده‌اند. ‌
 
واکنش مقامات آمریکایی
واحد مرکزی خبر گزارش داد، اوباما در نخستین اظهار نظر عمومی خود درباره افشای اطلاعات محرمانه از جنگ افغانستان به خبرنگاران گفت: "افشای اطلاعات محرمانه و طبقه بندی شده از منطقه جنگی، می تواند جان افراد یا ماموریت ها را به خطر بیاندازد."
 
سخنگوی وزارت امور خارجه امریکا هم با اذعان به جنایات صورت گرفته گفت: "جلوگیری از پیامدهای منفی افشای این اسناد از اولویت های دولت امریکاست."

کاخ سفید هم انتشار این اسناد را تهدیدی برای امنیت ملی این کشور دانست و گفت: "انتشار این اسناد ممکن است جان امریکایی ها، متحدان واشنگتن و افراد محلی را که با امریکایی ها همکاری کرده اند، به خطر اندازد."

همچنین رئیس ستاد مشترک ارتش امریکا که هم اکنون در عراق به سر می برد، به گزارشگران در بغداد گفته است، با افشای این اسناد وحشت زده شده است.

دریاسالار "مایک مولن" در این حال برای کم اهمیت جلوه دادن موضع افشای اسناد گفت: "این اطلاعات مربوط به گذشته است و من به آینده تاکید دارم."

ژنرال "جیمز ماتیس"، جانشین پترائوس، که برای فرماندهی نیروهای امریکا در عراق و افغانستان انتخاب شده است نیز، افشای پرونده های محرمانه مربوط به جنگ افغانستان در اینترنت را اقدامی به شدت غیر مسؤولانه توصیف کرد.

در این حال وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون)، یک نظامی امریکایی را که هم اکنون در کویت زندانی است، عامل اصلی انتشار هزاران اطلاعات محرمانه مربوط به جنگ افغانستان معرفی کرد.

"برادلی مانینگ" نظامی امریکایی هم اکنون به اتهام انتقال تصویری ویدئویی به پایگاه اینترنتی ویکی لیکز Wikileaks در خصوص حمله بالگرد ارتش آمریکا در بغداد سال 2007 که به کشته شدن چند تن، از جمله دو کارمند خبرگزاری رویترز منجر شد، در کویت زندانی است.

"جف مورل" سخنگوی پنتاگون اعلام کرد، بدون تردید مانینگ عامل کلیدی در افشای حدود 92 هزار سندی است که روز یکشنبه در پایگاه اینترنتی ویکی لیکز منتشر شد.
 

بنام خدا


پس از انقلاب اسلامی کشورمان و پشت سر گذاردن جنگ تحمیلی هشت ساله آهسته و بی صدا فرهنگ مبارزه با استعمار تنها تبدیل به شعار شد و مردم نیز مقابله با سیاستهای کینه توزانه آمریکا نسبت به کشورمان را تنها واگذار به دولت و دولتمردان کردند , دولتهای پیشین نیز به آسودگی مرزها ی خاکی و رسانه ای را بروی جاسوسان زیر پوشش خبرنگار و بازرگانان و توریستها  گشودند و با خونسردی  شگفت آوری تمام راههای  نفوذ سیاستهای لائیک و استحماری غرب را با آزاد قرار دادن استفاده از شبکه های ماهواره ای و ... به راحتی گشودند .
و طبق القائات همین  رسانه های صهیونیستی بود که به راحتی بحث مذاکره با آمریکا مطرح میشود و چندان نفرت و انزجاری را برنمی انگیزد و بعنوان امری معقول و سیاستی رایج به آن اشاره میشود  .


در حالیکه باید پرسید هم اکنون که رئیس جمهور به ظاهر جدید امریکا خواستار گفتگو با ایران است در جهت نمایش حسن نیت خود تا به اکنون چه عذرخواهی ,چه عملی و چه رفتاری  بابت جبران خسارات بیشمارآمریکا و غرب  علیه ملت ایران را جایگزین رفتار خصمانه خود کرده است ؟
 

آیا آمریکا و باراک اوبامای متقاضی گفتگو با ایران تا به اکنون رفتار و سیاستی در جهت جبران خسارات عظیم  خود به ایران اتخاذ کرده اند که ایران امید به حسن نیت چنین دولتی داشته باشد ؟


به عنوان نمونه آیا اوباما تغییری در سیاستهای تحریمی آمریکا علیه ایران اتخاذ کرده است ؟ جالب اینکه تحریم های اقتصادی و صنعتی علیه کشورمان در دوران رئیس جمهور مدعی صلح نه تنها تمدید شد بلکه به حداکثر میزان خود رسیده است از اولین فعالیتهای ریاست جهوری باراک اوباما امضا تمدید تحریمات اقتصادی و صنعتی علیه ایران بود.
از دستاوردهای جدید دولت اوباما اختصاص 55 میلیون دلاربه پنتاگون (که البته رقم حقیقی آنرا هرگز فاش نخواهند کرد), آنهم جهت براندازی به شیوه غیر مسلحانه و نرم در کشورمان است .


دو سال گذشته در دوران ریاست جمهوری جورج بوش 20 میلیارد دلار تجهیزات نظامی آمریکا وارد عربستان شدآنهم  با شعار" مقابله با خطر ایران"  هم اکنون سلاحهای اهدایی آمریکا به عربستان سر از عملیاتهای تروریستی عوامل آمریکا و عربستان درنواحی مختلف ایران چون بلوچستان و .... در میاورند ,و سعودیان بیشتر از زمان جورج بوش به شیعیان هجوم میبرند و بیشتر از هر زمانی نسبت به ایران و ایرانیان ابراز دشمنی میکنند و اینها همه در زمان اوبامای برنده جایزه پوشالی صلح صورت میگیرد .
رفتار دولت اوباما بعد از درخواست مذاکره نه تنها با دولت بلکه آیا در قبال ایرانیان نیز تغییری داشته است ؟


ایرانیان همچنان برای ورود به خاک امریکا با انواع توهینها اعم از انگشت نگاری و حتی بازداشتهای چند هفته ای روبرو هستند , اساتید ورزشکاران و حتی دولتمردان کشورمان در دوران اوبامای برنده جایزه صلح در ورود به آمریکا و صدور ویزا با ممانعت و کارشکنی روبرو هستند . در حالیکه عوامل جاسوسی آمریکا و انگلیس با سابقه عملیتهای تروریستی و جاسوسی غرب در ایران وارد کشورمان میشوند و حتی در وقایع انتخابات از صحنه گردانان اصلی آشوبهای خیابانی هستند اما ایران باید در مقابل ورود این عناصر اطلاعاتی غرب با بخشندگی تمام رفتار کند .


خبرنگاران و فیلمسازان ایرانی همچنان که در دوران دولتهای پیشین آمریکا حق تهیه خبر و گزارش و فیلم را در خاک آمریکا نداشتند امروز با ممانعت بیشتری از سوی مراجع دولتی آمریکا روبرو هستند در حالیکه در ایران خبرگزاریهای صهیونیستی آمریکا آزادانه میتوانند از هرنقطه ای و با هر شخصیتی مصاحبه کنند و ایران هم حق ندارد اعتراضی داشته باشد چرا که بر خلاف آزادی بیان و حقوق بشر است, در حالیکه مولا علی علیه السلام فرمودند :"« رعایت حق کسی که او حقش را محترم نمیشمارد,  نوعی بردگی است "» .


از سیاستهای حیله گرانه اوباما در خصوص فلسطین فقط یک نمونه آن دروغ اوباما جهت به ظاهر  تحت فشار گذاشتن رژیم صهیونیستی  در مورد توقف شهرک سازیها در فلسطین اشغالی بود که در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در حضور سران کشورها آنرا اعلام کرد اما چندی پیش نشان داد طرح این مسئله یک دروغ تبلیغاتی بیشتر نبوده است چرا که هیلاری کلینگتون در سفر اخیر خود به فلسطین اشغالی اعلام کرد توقف شهرک‌سازی در اراضی فلسطینیان به عنوان پیش‌شرط برای مذاکرات صلح مطرح نبوده و به کل منکر آگهی تبلیغاتی اوباما در مجمع سازمان ملل شد .


دیرور بوش برای جلب اعتماد ملتهای مسلمان در همایشهای مسلمانان آمریکا شرکت میکرد امروز علنا روحانیان مسلمان در خاک آمریکا به قتل میرسند .

                              http://www.sonycard20.com/news/images/koshtar.jpg
                              از ارمغانهای امروز آمریکا برای ایرانیان کشتار مردم محروم ناحیه بلوچستان
عدوات و جنایات آمریکا علیه ایران از دیروز تا امروز امتداد دارد با این تفاوت که امروز این دشمنیها با هزینه های سر سام آور بیشتر,  ترفندهای سیاسی کثیف تر و جنایات و عملیتهای تروریستی بیشتری صورت میگیرد و تنها ساده لوحان و اجیر شدگان , خطر بزرگ توطئه های شبکه های مخوف جاسوسی , تروریستی و رسانه ای دولتمردان صهیونیست آمریکا را مربوط به گذشته میدانند و سعی در ترسیم چهره ای معصوم و صلح طلب از دولت صهیونیستی آمریکا را دارند.
در حالیکه حتی مطرح کردن نام مذاکره با دولتیکه نه از جنایات گذشته خود در حق مردم ایران همچون انهدام هواپیمای مسافربری ایران با 280 مسافر بیگناه درسال 1367 , کمکهای تسلیحاتی و نظامی به رژیم صدام جهت تجاوز به خاک ایران , تجهیز ارتش صدام به بمبهای شیمیایی که نتیجه آن صدها هزار مجروح شیمیایی در ایران بود,مصادره و بلوکه کردن میلیاردها دلار از اموال ایرانیان , تحریمات اقتصادی که تا حال ادامه دارد , ربودن دیپلماتهای ایران در عراق و افغانستان توسط نظامیان آمریکایی و شکنجه و ضرب و شتم آنان, ربودن ایرانیان زائر در عراق که هم اکنون صدها ایرانی در بند ارتش آمریکا در عراق هستند اما سه جاسوس آمریکایی که در مرزهای ایران دستگیر میشوند نباید بر طبق قوانین با آنها رفتار شود که چرا که بوقهای تبلیغاتی حقوق بشر صهیونیستی به صدا در میایند , و بسیاری دیگر از اعمال ضد بشری آمریکا در قبال ایران که ظاهرا ایران باید همه آنها را به فراموشی بسپرد و با دشمنی که منطق آن استثمار و امتیاز گرفتن از طرف مقابل است پای میز مذاکره بنشیند .
 آیا مطرح کردن حتی نام مذاکره با آمریکا از بزرگترین خیانتها علیه مردم ایران نیست ؟مذاکره ای که همراه با ادامه تهدیدات باشد جز ننگ و خفت  برای کشورمان چه سود و ارمغانی خواهد داشت ؟
 امام خامنه ای:


"« این مرگ بر آمریکایی که مردم ما میگویند مانند همان اعوذوبالله من الشیطان الرجیم که در اول هر سوره قرآن قبل از بسم الله میگوییم است .چرا؟..... برای اینکه انسان مومن یک لحظه حضور شیطان را فراموش نکند ,یک لحظه از یاد نبرد که شیطان آماده حمله به او و انهدام حصار معنوی و ایمانی اوست , این مرگ بر آمریکا برای همین است , برای این است که ملت فراموش نکند که سلطه گران جهانی از منافع سرشاری که در این کشور داشته اند و دستشان کوتاه شده این منافع را از یاد نبرده اند "»

+ نوشته شده در  شنبه بیست و یکم آبان ۱۳۹۰ساعت 16:46  توسط رضاوفائی فرد  |